fbpx

Täiskäigul tulevikutöö maailma

Eesti esimene virtuaalne hommikukonverentS

24 September, 2020

Konverentsi Info

Üritusest

Pandeemia tõi endaga kaasa kriisi, mis muutis meie tööpraktikaid ja viis paari kuuga

täiskäigul meid tulevikku, kuhu plaanisime jõuda alles aastate pärast. Muutusi, mida
pandeemia endaga kaasa tõi on mitmeid, alates kodukontorite levimisest lõpetades
virutaalsete seminaridega.

Mida toob endaga kaasa tulevikutöö ja millised personalijuhtimise trendid meid ees
ootavad? Kuidas tööandjana tulla edukalt toime muutunud töömaailmas? Neile ja
paljudele teistele küsimustele aitabki vastest leida Eesti esimene virtuaalne
hommikukonverents “Täiskäigul tulevikutöö maailma

Lisainfo

Virtuaalsel hommikukonverentsil “Täiskäigul tulevikutöö maailma” astub peaesinejana
üles tuntud ja tunnustatud personalijuht Maria Kütt. Esinejateparaadi jätkavad aga sellised tuntud valdkonna eestvedajad nagu Kadi
Tamkõrv, Egle Saska, Irene Metsis, Kairi Pauskar, Marge Litvinova, Palmi Lindjärv ja
Kärt Kinnas.

  • Toimumise aeg: 24 september 2020
  • Konverentsi kestvus: 09:00-12:00
  • Toimumise koht: Zoom

Konverentsi Esinejad

Maria Kütt

Peaesineja, Välisministeeriumi personaliosakonna peadirektor

Helo Tamme

Konverentsi peakorraldaja, ISS personalijuht

Kairi Pauskar

Salv Personalijuht

Marge Litvinova

Grant Thornton Balticu personalijuht ja personaliteenuste juhtiv nõustaja

Irene Metsis

Koolitaja, konsultant, FendaF kaasasutaja

Kärt Kinnas

Eesti Personalijuhtimise Ühingu PARE tegevjuht

Kadi Tamkõrv

Nortali personalijuht

Egle Saska

Personalipartner ja personalitöö koolitaja

Palmi Lindjärv

Baltikumi Personalidirektor

Ajakava

09:00 – 09:30 – Maria Kütt
Välisministeeriumi personaliosakonna peadirektor

Maria räägib konverentsil sellest, kuidas võib pandeemia mõjutada organisatsiooni põhikomponentide – struktuuri, eesmärkide, tehnoloogia ja inimeste – koostoimimist ja personalijuhi rolli selle kujundamisel. Selleks kõrvutab ta enda kui Tallinna Ülikooli personalijuhtimise lektori viimase aja lugemisnoppeid Välisministeeriumi personalijuhi teadmistega riikide vahelises suhtluses toimuvast.

09:30 – 09:45 – Egle Saska
Personalipartner ja personalitöö koolitaja

Töötaja kogemuse juhtimine turbulentsis. Kuidas toetada töötaja kogemust, kui töökoht, tööaeg ja töö sisu ei ole enam selline nagu eile või eelmisel nädalal. Egle räägib tööriistadest mis aitavad ka turbulentsetel aegadel ühendada organisatsiooni vajadused ja töötajate ootused.

09:45 – 10:00 – Kadi Tamkõrv
Nortali personalijuht

Kadi räägib ühest suurimast juhtimise ja kultuuri väljakutsest tulevikus – hübriidtiimi juhtimisest ja hübriidettevõttest. Hübriidettevõttes on igal töötajal vabadus otsustada kus, kuidas ja millal talle töötamine kõige paremini sobib. Hübriidtiim on meeskond, kus pidevalt osa tiimist on kaugtööl ja osa kontoris. Kadi arutleb, kuidas hoida tugevat tiimitunnet ning iga inimese personaalset motivatsiooni kõrgel tingimustes, kus kogu meeskonna füüsilise kokkusaamise võimalused on napid ja tuleb arvestada igaühe personaalsete vajadustega rohkem kui kunagi varem. 

10:00 – 10:15 – Palmi Lindjärv
Inimeste juhtimise professionaal

Personalijuhtimises on kolm peamist valdkonda, mis vajavad erilist tähelepanu, kui rääkida inimeste juhtimisest majanduslanguse perioodil: inimeste juhtimine, tööandja bränding ja töötaja rahulolu. Eelmisest majanduskriisist on tehtud mitmeid järeldusi organisatsioonide juhtimise osas, millised on inimeste ootused ja vajadused, kui üldine keskkond on ebastabiilne ja õhkkond ärev. Palmi räägibki sellest millised probleemid organisatsioonides muudatuste keerises esile kerkivad ja kuidas personaliinimene saab juhte toetada, nii et raskete otsuste tulemused oleksid juhtimise, tööandja brändingu ja töötaja rahulolu suhtes võimalikult positiivsed või vähemalt neutraalsed.

10:15 – 10:35 küsimused, vastused, arutelu

10:35 – 10:45 paus

10:45 – 11:00 – Marge Litvinova
Grant Thornton Baltic OÜ personalijuht ja personaliteenuste juhtiv nõustaja

Covid-19 raputas mugavustsoonist välja pea kõik ettevõtted. Töökorralduses tehti viieaastane hüpe kahe kuuga ja kaugtööst räägitakse täna kui uuest normaalsusest. Milline tulevik aga ootab traditsioonilisi kontoreid ja töökohti? Kas võimust võtavad töökodud, kodukontorid või hoopis kärgtöökohad? Millised võimalused annab see ettevõtetele oma äri edendamiseks? Just nendele küsimustele aitab Marge oma ettekandes vastust leida!

11:00 – 11:15 – Kairi Pauskar 
Salv’i personalijuht

Oma ettekandes räägib Kairi sellest, milliseid praktikaid nad kasutatud kriisi ajal, et hoida tugevat tiimi moraali ja milliseid muutused töökorralduses on tulnud, et jääda. Juttu tuleb juhtumispraktikatest, sisekommunikatsiooni vahenditest, eesmärkide seadmisest ja tulemuste mõõtmisest Salvi organisatsiooni näitel.

11:15 – 11:30 – Kärt Kinnas
Eesti Personalijuhtimise Ühingu PARE tegevjuht

Aasta 2020 on muutuste aasta. Organisatsioonid kaaluvad põhjalikult, kas ja kuidas töötamise viisid ümber disainida. Oma ettekandes arutab Kärt selle üle, millised personalitöö oskused ja kompetentsid on vajalikud ja olulised, et muudatusi eestvedada ja ajaga kaasas käia.

11:30 – 11:45 – Irene Metsis
Koolitaja/konsultant; FendaF kaasasutaja

Ettekanne sisaldab järgmisi märksõnu: Juhtimine VUCA ajastul- muutlikkus, ebakindlus, ebamäärasus ja keerukus. Kuidas uus reaalsus mõjutab juhtimise arengut? Tehnoloogia ja inimese tasakaal juhtimises. Autentsus ja inimlikkus.

11:45 – 12:00 küsimused, vastused, arutelu

Toetajad

Esinejate kingituste eest aitab hoolt kanda BonMerite – Eestis valminud looduskosmeetika tooted

Konverentsi turunduspartneriks on Level up – Palkamise tulevik on kohal

5/5

Aasta 2020 on pannud meid kõiki ainulaadsesse olukorda, kus peame leiutama ja leidma uusi võimalusi, kuidas muutunud maailmas edukalt tööandjatena toime tulla. Ainulaadset võimalust pakub ka virtuaalne hommikukonverents “Täiskäigul tulevikutöö maailma” kus tuntud ja tunnustatud personalivaldkonna tegijaid oma mõtteid ning kogemusi jagavad. Tahad teda, milleks ja kuidas valmis olla, siis just see on üritus, kus tuleb Sul see aasta osaleda!

Helo Tamme
Konverentsi korraldaja ja päevajuht

5/5

See konverents on kasulik kuulajale, kes soovib järgmise aasta plaane tehes või muul põhjusel personalistrateegiat üle vaadates mõtteainet, kuidas on pandeemia mõjutamas personalijuhtimist ja organisatsioonide töökorraldust laiemalt. Ettekannetest leiab nüansse, mille peale oma organisatsioonis mõelda, aga ka üsna konkreetsed näited, mida soovi korral üks-ühele kasutusse võtta. Keskseks märksõnaks kujuneb meil ilmselt “ruum” – nii töötamise ruum kui maailmaruum.

Maria Kütt

Konverentsi peaesineja

5/5

Olen väga tänulik, et Helo on võtnud südameasjaks värbamisetulevik ka eestlasteni tuua. Ka meie jaoks on oluline, et saaksime omaala spetsialistisele tutvustada digitaalseid värbamislahendusi ja läbi selle aidata värbamine automatiseerida. Ole 24 september online ja saa teada, millised on personalivaldkonna tuleviku trendid.

Kristian Eding

Level upi värbamisagentuuri looja

Broneeri konverentsi koht

1 pääse

59€

Juhul, kui teie organisatsioonil on soov osaleda rohkem kui 2-kesi, siis võtta hinnapakkumiseks otse Helo Tammega ühendust: helo_tamme@yahoo.com

Powered by